‍ #news 

According to the Korea Agency (KOCCA) 

#whysecretarykim  and #herprivatelife  ranked 1st and 3rd among the most-loved Korean drama in America!

KOCCA is a governmental agency that

oversees and coordinates the promotion

of the Korean content industry.

#خبر 

به گفته آژانس کره ای KOCCA 

چرا_منشی_کیم ، هتل دل لونا و زندگی_شخصی_او 

به ترتیب در جایگاه اول  دوم و سوم محبوب ترین دراماهای کره ای در آمریکا شدن ⚡️

آژانس KOCCA یک آژانس دولتی است که نظارت و هماهنگی تبلیغات محتوای هنر و ابتکار را انجام میدهد.

Source : 

https://www.koreatimes.co.kr/www/art/2019/12/398_280995.html

@pmyIRfans 

پ.ن : وای خدا جون اصلا باورم نمیشه .با وجودی که همه جوره به مین یانگ  اعتماد دارم و میدونم تو هر سریالی باشه بی نظیر ولی اصلا توقع نداشتم که این سریال هاش تو آمریکا تا این حد محبوب بشه ! 

پ.ن : با اینکه خودم طرفدار دو آتیشه پارک مین یانگ  هستم و میدونم مین یانگ تو هر نقشی بی نظیر  ولی حقیقتا این سریال ها جز سریال های پیشنهادی بنده نیست ولی خب بازی فوق العاده  پارک مین یانگ  و شیمی فوق العاده که با پارتنر هاش ایجاد میکنه قابل چشم پوشی نیست .جدا از این سایر سریال های پارک مین یانگ  از جمله هیلر و شکارچی شهر نیز  قبلا مورد توجه سایر کشور هایی از جمله آمریکا نیز بودن  و رتبه هالیودی نیز دریافت کرده اند 

پ.ن : قابل توجه انتی فن ها مین یانگ این دوتا سریالی که شما عزیزان برای پایین کشیدن پارک مین یانگ  ازش سو استفاده میکنید بهتر بدانید  حالا شدن محبوب ترین سریال ها تو آمریکا ! 

پ.ن : انصافا هتل دل لونا  جز قشنگ ترین سریال های ۲۰۱۹ از انتخاب اون بین دو سریال مین یانگ  واقعا خوش حالم 

اخبار جدید لی مین هو و سریال پادشاه ابدی

بازیگر نقش مقابل لی مین هو در سریال تاریخی پادشاه ابدی چه کسی خواهد بود ؟

بازگشت جی چانگ ووک از سربازی و تایید سریال جدیدش + تبریک به هواداران ووکی ^_^

دانلود فیلم گربه

امپراطور دریا _ موزیک ویدئو

نقد سریال زندگی خصوصی او _ به نقد نیلو

پارک مین یانگ و صدای بینظیرش _ موزیک ویدیو کوتاه

سریال ,مین ,یانگ  ,آمریکا ,  ,محبوب ,مین یانگ  ,پارک مین ,سریال های ,پ ن ,محبوب ترین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Film2irani دانلود مارال صنعت تریلر بررسی و جدیدترین اخبار سریال های ایران و جهان هستی دانلود| دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم مطالب جالب 75830590 موزیک , آهنگ دانلود رایگان مقاله و بازی و نرم افزار اسطوره