عنوان ها: مذاکره | The Negotiation

ژانر: اکشن | جنایی | هیجانی

محصول کشور: کره جنوبی

سال انتشار: ۲۰۱۸

مدت زمان: ۱۱۴ دقیقه

بازیگران: Hyun Bin – Son Ye Jin

خلاصه داستان:

یک مذاکره کننده وارد بحرانی علیه گروگان گیری خون سرد می شود. او باید در طی ۲۱ ساعت تلاش کند تا رفتار غیر معمول خود را کنار بگذارد و گروگان گیری را مجبور کند تا انگیزه هایش را نشان دهد…

نقد : 

به جرئت میتوانم بگویم مذاکره کننده یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین فیلم های دنیای کیدراما است که در این مدت که بنده یک کیدرامری سرسخت بودم مشاهده کردم و واقعا سخت تحت تاثیر بازی بینظیر هیون بین و سون یه جین قرار گرفتم .

قضیه و ماجرای این فیلم ساخت کره ی جنوبی اینگونه است گروه خلاف کاری که سعی داشتن با گروگان گرفتن افراد بیگناه به اهداف شوم خود برسند. به همین منظور یک تیم امنیتی خاستار دیدار با رییس این گروه خلاف کار را بودند.

هیون بین بازیگر ۳۷ساله ی کره نقش رئیس و سر دسته ی خلاف کار هارا به عهده گرفته بود و سون یه جین بازیگر۳۸ساله ی کره نیز نقش افسر پلیس را ایفا کرد.

داستان اصلی فیلم با مرگ یکی از افراد بیگناه که توسط این گروه گروگان گرفته شده بود شروع میشود . در نگاه اول از نظر ببینده اینگونه است که این سکانس محتوای خاصی ندارد و و فقط برای اسم فیلم فیلمبرداری شده است اما سخت در اشتباه هستید 

میتوانم اینگونه بگم که برخلاف خیلی از فیلم های کره ای که تا به حال دیده ام ، این فیلم شروعی بسیار هیجانی داشت که ببینده را جذب و میخکوب میکرد ‌ و همین هیجان سطح توقع منو خیلی بالا برد لذا طولی نکشید که هیجان اولیه کاسته شد و فیلم ریتم نسبتا ملایم تری به خود گرفت.

قسمت اصلی این فیلم در قالب گفت و گو و مذاکره بین دو کارکتر اصلی فیلم است ولی این مذاکره صرفا یک گفت گو معمولی و به اصطلاح یک ملاقات رو در رو نیست.

دو کارکتر اصلی فیلم هر کدام در یک فضای کاملا مجزا و بسته قرار گرفته بودند و به وسیله رایانه هایشان با یک دیگر مذاکره را شروع کردند. اما ناگفته نماند این فیلم خسته کننده نبود و روال اروم به خود نگرفت و هیجان لحظه ایی باعث جذاب شدن این فیلم شد.

هرگاه هیجان فیلم در حال فروکش شدن بود هیون بین بازیگر نامدار کره با بازی فوق العاده اش هیجان رفته شده از این فیلم را بازمیگرداند

در ۲۰ دقیقه پایانی نیز این فیلم قوی تر از قبل به هیجان اولیه خود بازمیگردد . در دقایق پایانی فیلم از گفت و گو و مذاکره خارج شده و سکانس های اکشن ظاهر میشود و باز هم هیون بین با بازی بینطیرش هیجان به فیلم باز می گرداند 

❌ اسپویل نهایی ❌

از پایان بندی فیلم راضی بودم بشدت منطقی و غم انگیز بود. 

+ همچنین لازم به ذکر است که این فیلم فاقد هرگونه سکانس های عاشقانه بود اگرچه در میان صحبت هایشان علاقه ی کارکترها را ببیننده حس میکرد نا گفته نماند که این صحبت ها بیشتر محبت از ته دلشان را ابراز میکرد تا عشق را

+ از لحاظ لوکیشن و نحوی فیلمبرداری و نور پردازی و همچنین طراحی لباس و گریم و در نهایت از کاردانی همچین فیلم واقعا راضی بودم و باید بگم بی نقص بود .

+ تیم بازیگرا و شخصیت پردازی ها : 

از تیم بازیگری این فیلم واقعا راضی بودم جدا از شخصیت های اصلی بازیگران فرعی بنظرم بازی فوق العاده قوی داشتن و توانستن نقش خودشان را بعنوان کارکتر به خوبی ایفا کنند و اما درمورد دو کارکتر اصلی فیلم:

هیون بین: آنقدر این بازیگر نامدار است که نمیتوانم چیزی جز آن فوق العاده است بگویم

اعتراف میکنم بعد از بازی فوق العاده اش در خاطرات الحمرا همه جور عاشق بازی این بازیگر شدم. سریال خاطرات الحمرا سریالی بود که هیون بین توانست خودش را در صنعت کیدراما دوباره ثابت کند این بازیگر در تمام نقش ها میتواند عالی باشد چه سکانس احساسی و عاشقانه باشد چه غم انگیز و چه اکشن .این بار هم هیون ببین با بازی فوق العاده اکشن و هیجانی و البته متفاوت از آنچه که دیده بودم منو بشدت به وجد آورد . . این بار نیز این بازیگر توانست به خوبی نقش منفی را به خود بگیرد و ببینده هارا انگشت به دهان بگذارد

و من معتقدم هیون بین به شدت در نقش منفی عالی است

سون یه جین: جدا از بازی فوق العاده و بی نظیر هیون بین بنظرم سون یه جین به همون اندازه بازی فوق العاده را به نمایش گذاشت. حقیقتا این فیلم اولین پروژه ای بود که از این خانم دیدم ک باید اعتراف کنم واقعا عاشق بازی ایشون در این فیلم شدم . 

از استایل جذاب ایشون در لباس افسر پلیس هرچی بگم کم گفتم .انگار این بشر برای همچین نقشی جذابی آفریده شده و اما بازی فوق العاده احساسی این بازیگر مرا به وجد اورد. تلاش او برای نجات گروگانی ها مرا به شدت جذب خودش کرد و اعتماد سخت او به رییس این باند خلاف کار مرا متعجب میکرد اما تحسین آمیز بود

سون یه جین بازیگر نامدار صنعت کره است که میتوانم با تمام اطمنیان بگوییم او در تمام نقش ها عالی است

❌سکانس های تاثیر گذار همراه با خطر اسپویل ❌

اولین سکانس غم انگیز فیلم، مربوط به مرگ ناجوان مردانه کاپیتان جانگ توسط هیون بین بود. و بنظرم احساسات لطیف سون یه جین این سکانس را تاثیر گذارتر کرده بود.

سکانس بعدی که واقعا منو تا مرز نفرت از هیون بین پیش برد؛ سکانسی بود که هیون بین قصد کشتار یک خانواده در حین مذاکره را داشت و اون دختر کوچولو روی پاهای هیون ببین نشسته بود و با بغض ترکیده برای نجات خانواده اش شعر می خوند. 

و اما متاثرترین و غم انگیز سکانس، سکانس پایانی بود زمانی که سون یه جین جونش را بخاطر هیون بین به خطر انداخت؛ تا در لحظات پایانی از گروگان ها، هیون بین و تمدار های خودخواه حفاظت کند، اما بخاطر یک اقدام زود هنگام، کارکتر خاکستری دوست داشتنی مون قربانی این حادثه شد.

❌ پایان اسپویل ❌

کلام آخر 

با وجودی که هنوزم معتقدم این فیلم یکی از بهترین فیلم های کره ای است ولی باید بگم متاسفانه این فیلم هم نتواست خواسته من در صنعت فیلم سینمایی را به خوبی برآورده کنه . در نهایت می خوام به این فیلم فوق العاده امتیاز ۸/۵( هشت و نیم ) از ۱۰ بدم. به علاقه مندان به فیلم و سریال های "اکشن _ جنایی" پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان این فیلم فوقالعاده را از دست ندهند. ‌

برای نوشتن این پست زحمت زیادی کشیده شده خواهشا نظر فراموش نشه!

اخبار جدید لی مین هو و سریال پادشاه ابدی

بازیگر نقش مقابل لی مین هو در سریال تاریخی پادشاه ابدی چه کسی خواهد بود ؟

بازگشت جی چانگ ووک از سربازی و تایید سریال جدیدش + تبریک به هواداران ووکی ^_^

دانلود فیلم گربه

امپراطور دریا _ موزیک ویدئو

نقد سریال زندگی خصوصی او _ به نقد نیلو

پارک مین یانگ و صدای بینظیرش _ موزیک ویدیو کوتاه

فیلم ,هیون ,بازی ,العاده ,فوق ,مذاکره ,این فیلم ,هیون بین ,فوق العاده ,سون یه ,یه جین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

mobina710 مطالب اینترنتی بروزترین اخبار و تحلیلیهای خبری enekastynoor همه چیز 3 شرینک پلی الفین و پی وی سی غصه نخور رتبه بندی آلکسا و نتایج گوگل دانلود رایگان سریال قبله عالم کامل همه قسمت ها Beyond The Movies